VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Koncertai

06 10. Kristupo vasaros festivalis skelbia tradicinę nuolaidų savaitę

Artėjantis Kristupo vasaros festivalis šiemet paruošė ne tik ypatingai gaivią, egzotiniais prieskoniais pagardintą muzikinę programą, bet ir nepamiršo tradicinės akcijos „Šluok, kiek gali”.

Jos metu, birželio 10 - 15 dienomis, bilietus į visus Kristupo vasaros festivalio koncertus  bilietai.lt kasose ir tinklalapyje www.bilietai.lt bus galima įsigyti net su 40-ies procentų nuolaida! Akcija taikoma visiems be išimties Kristupo vasaros festivalio koncertams - tiek muzikiniams piknikams, tiek svečių iš užsienio pasirodymams, tiek ir garsiausiems Lietuvos atlikėjų koncertams. Taip pat, neribojamas įsigyjamų bilietų kiekis.

„Tai puiki proga įsigyti bilietus į geriausius koncertus.. Kvieskite draugus, pasirinkite patogiausias vietas ir mėgaukitės nuostabia muzika!” – sako festivalio organizatoriai.

Šiemet, Kristupo vasaros festivalis, švenčiantis savo 20-metį, kviečia keliauti aplink pasaulį su muzika. Per du vasaros mėnesius Jūs galėsite aplankyti legendomis apipintą Rumuniją, draugiškumu ir nuostabiais balsais garsėjančią Gruziją, aistringais šokių ritmais viliojančią Ispaniją, aštriais pipiriukais masinančią Čilę, Rytų skonių kupiną Alžyrą – tai tik kelios kryptys iš turtingo koncertų žemėlapio. Organizatoriai nepamiršo ir nuostabiausių Lietuvos kampelių -  muzikos klausytis galėsite paskendę tarp žiedų Vilniaus universiteto botanikos sode, pasakiškai gražiame Šešuolėlių ar Taujėnų dvare.

Jūsų gidais taps tokie muzikai kaip: Martynas Levickis (charizmatiškasis akordeono virtuozas), Rafael Cortes (vienas garsiausių flamenko gitaristų, grojęs kartu su pačiu Paco de Lucia), Njabulo Madlala (nepaprasto grožio baritonas dainuojantis unikaliu Zulu, Xhosa genčių „click“ dialektu), Kroke (fenomenalus klezmerių trio), Vincent Peirani (geriausias 2013-ųjų Prancūzijos džiazo muzikantas), Aga Zaryan (Lenkijos džiazo deivė), Cristobal Rey (nacionalinis Čilės pasididžiavimas) ir daugelis kitų.

Jums belieka tik rinktis ir šluoti, kiek galite!

Atgal