VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Koncertai

02 22. Wolfgango Amadeus Mozarto 260-osioms gimimo metinėms

Vakaras – koncertas Divertismentas, skirtas Wolfgango Amadeus Mozarto 260-osioms gimimo metinėms.

Vasario 23 d. (antradienį) 17.30 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (Trakų g. 10, įėjimas iš kiemo).

Styginių kvartetas METTIS - Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas), Karolis Rudokas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė) - susibūrė 2011 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) profesoriaus Augustino Vasiliausko klasėje. Visi kvarteto nariai yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, koncertuojantys solo, kamerinių ansamblių bei orkestrų sudėtyje, dalyvaujantys įvairiuose muzikiniuose projektuose, meistriškumo kursuose. Tai yra vieni aktyviausių jaunosios kartos Lietuvos muzikinio gyvenimo atstovų. 2014 m. kvartetas buvo priimtas į elitinę Europos kamerinės muzikos akademiją (ECMA).

Vakaro vedėja Laimutė Ligeikaitė -muzikologė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja, rašanti kritikos straipsnius spaudoje, vedanti koncertus, kūrybos vakarus. Didžioji muzikologės veiklos dalis orientuota į klasikinės akademinės muzikos sklaidą visuomenėje.

Renginys nemokamas.

Atgal