VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Koncertai

06 21. "Tamsta muzika festivalis" tris dienas drebins Trakus

Pranas Slapšys

Gryno oro ir geros muzikos gerbėjų laukiantis penktasis "Tamsta muzika festivalis" liepos 12-14 dienomis pirmą kartą okupuos Trakus. Draugų festivaliu save vadinančio renginio logotipu tapo rūstokas šv. Jono Krikštytojo atvaizdas iš Trakų herbo.
Ketverius metus į Varėnos salą "Dainų slėnis" kviesdavusio festivalio rengėjai sako nebesutalpinantys savo gerbėjų, todėl, nors ir apgailestaujant varėniškiams, šįmet keliasi į turistų apgultą Trakų miestą. Kelias vidurvasario dienas Trakai turėtų pavirsti dideliu draugišku festivaliu, o pagrindinė scena įsikurs sunykusios Trakų pusiasalio pilies erdvėje.
"Tai vienas gražiausių Lietuvos miestų, esantis netoli Vilniaus, čia daug gamtos ir istorinio paveldo, vieta patogi šeimoms ir turistams, be to, Trakų miesto savivaldybė mus pasikvietė. Renginio erdvė Trakuose nebus aptverta, bet festivalis keliaus per visą miestą, kitaip tariant, tai bus miesto dydžio festivalis", - vardijo naujos festivalio vietos privalumus festivalio direktorė Ona Skernevičiūtė.
Pasak rengėjų, į Trakus tradiciškai bus galima nuvykti muzikiniais traukiniais, įsilieti į pagrindinę muzika šurmuliuojančią Vytauto gatvę su ten veikiančiu "Svajonių turgeliu" ar nuplaukti muzikiniu laivu iki Trakų pilies pusiasalyje įsikūrusių scenų. Iš viso festivalyje bus šešios scenos, per 30 atlikėjų ir daugiau kaip šimtas šokėjų.
Šių metų festivalyje laukiama garsiojo atlikėjo Shaggy iš JAV. Jo pasauliniais hitais tapusios dainos "Boombastic", "It wasn't me", "Angel" skamba ir lietuvių klausytojų ausyse. Iš Jamaikos kilęs dainininkas yra 6 kartus platininio albumo savininkas, net 5 kartus nominuotas "Grammy" apdovanojimui ir laimėjęs šį apdovanojimą už geriausią regio muzikos albumą "Boombastic".

Atgal