VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Literatūra

03 21. „Tarp Vilnelės ir Neries“- pirmasis Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos Vilniaus skyriaus almanachas

Lietuvos žurnalistų sąjungos narys Alfonsas Kairys

Taip pavadinta Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos Vilniaus skyriaus (pirmininkas Romas Adomas Vorevičius) knyga bus sutikta š.m. balandžio 2 d. 17 val. Vilniaus mokytojų namų svetainėje.

Knyga almanachas - tai bemaž 40 Vilniaus rajone - ir net tik jame - gyvenančių poetų, prozaikų kūryba. Joje greta meilės Tėvynei, savajam kraštui, apstu jaunyste alsuojančių prisiminimų, skaudžių tremties motyvų...

Knygos viršelis

Sutiktuvių metu savo kūrybą pateiks patys autoriai, o kadangi leidinys buvo rengiamas dar 2014 - mūsų grožinės literatūros pradininko300-ųjų gimimo metinių metais-, tai išgirsime ir literatės Albinos Tumaitės pranešimą „Kristijonas Donelaitis“.

„Kristijonas Donelaitis, pasak poeto Romo Adomo Vorevičiaus, - amžinoji ir neišsenkanti lietuvių ir lietuvių literatūros vertybė, ir šis renginys - tarsi Didžiojo Poeto 300-ųjų gimimo metinių renginių tąsa“.

Sutiktuvėse koncertuos Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivių postfolklorinis ansamblis „Šilo paukščiai“ (vadovė Irma Asinavičienė, instrumentinės grupės vadovas Žilvinas Rukas)

Renginį ves šio almanacho sumanytojas ir sudarytojas, daugelio ankstesniųjų literatūrinių renginių vedėjas poetas Romas Adomas Vorevičius.

Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos Vilniaus skyrius maloniai kviečia pabūti kartu.

 

Atgal