VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Literatūra

11 28. Rudens spalvų gama...

Birutė Silevičienė

Lapkričio 16-ąją gausus poetų ir rašytojų būrys rinkosi Tautinės bendrijos namuose Vilniuje, Raugyklos gatvėje į renginį, skirtą  Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos respublikinės draugijos viceprezidento  Lev Mesengiser jubiliejinio gimtadienio paminėjimą „Gildijos“ būrelio „Vingis“ narių tarpe ir ką tik išleistos  Tarptautinės rašytojų sąjungos narių kūrybos knygos „Stupeni“ pristatymą ir susipažinimą su kūrėjais.

Bendra vakaro svečių nuotrauka

„Gildijos“ būrelis taip pat pasveikino viceprezidentą su jubiliejumi, su naujos knygos išleidimu, visi linkėjo ištvermės, sveikatos, gražios kūrybos ir rašančių poetų gausos. Renginyje buvo skaitomos „Gildijos“ narių eilės, teikiamos gėlės, sugiedota „Ilgiausių metų“. Skambėjo Liudmilos Olifson-Cerenia ir kitų atlikėjų nuoširdžios dainos.

Lev Mesengiser taip pat paskambino fortepijonu.

Tęsėsi pokalbiai prie kavos ir arbatos puodelio bei rudens gėrybių stalo, kalbėta apie tolimesnę „Vingio“ almanacho leidybą ir kitus klausimus.

O laikas taip greitai bėgo, nespėjome ir pasidžiaugti vieni kitų buvimu, išklausyti parašytų eilėraščių ar išleistų knygų pamatyti...

Vakaro metu skambėjo nuoširdžios Liudmilos Olifson-Cerenia dainos

Tad tik trumpam, iki gruodžio 14-osios, atsisveikinome, kuomet įvyks  almanacho „Vingis-5“ pristatymas.

Atgal