VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Naujausios žinios

04.01. G. Nausėda: tik būdami solidarūs įveiksime pandemiją

Prezidentas Gitanas Nausėda siunčia užuojautos žodžius Italijos prezidentui Sergio Mattarellai ir Italijos žmonėms, kovojantiems su COVID-19 pandemija.

Prezidentas pasirašo užuojautos laišką Italijos Prezidentui Sergio Mattarellai. Roberto Dačkaus (Prezidentūra) nuotr.

Italijoje kovo 31-oji paskelbta Nacionaline gedulo diena koronaviruso aukoms pagerbti.

Šioje šalyje virusas nusinešė daugiausia gyvybių Europoje - aukų skaičius viršija 11 000.

„Lietuva kartu su kitomis Europos Sąjungos šalimis reiškia nuoširdžią užuojautą Italijai dėl daugybę gyvybių nusinešusio viruso. Kiekvienas turime padaryti viską, kad išvengtume daugiau aukų, o viruso plitimas būtų sustabdytas. Šiuo sunkiu metu viso pasaulio aukų nuo koronaviruso šeimoms ir artimiesiems linkiu visokeriopos stiprybės, ištvermės ir vienybės", - Prezidento komunikacijos grupė cituoja G. Nausėdą.

Lietuvos vadovas taip pat pabrėžė, kad tik būdami solidarūs Europos Sąjungoje ir padėdami vieni kitiems įveiksime šią krizę.

G. Nausėdos iniciatyva antradienio vakarą Italijos vėliavos instaliacija suplevėsuos ant Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų fasado. Vėliavos spalvomis bus apšviestas Vilniaus katedros bokštas, Trijų Kryžių paminklas. Prisidėti prie iniciatyvos pakviestos ir kitos Lietuvos institucijos - prisidėti žada Vilniaus arkivyskupija, Užsienio reikalų ministerija, Vilniaus miesto savivaldybė, Krašto apsaugos ministerija.

Atgal