VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Parodos

07 18. Palangoje - vaškinių figūrų paroda iš Sankt Peterburgo

Pirmą kartą Palangoje, centrinio pašto pastate, lankytojai turi unikalią galimybę pamatyto Sankt Peterburgo vaškinių figūrų muziejaus eksponatus - istorinių ir legendinių personažų figūras, politikus, mitų bei animacinių filmų herojus.
Neabejotina ekspozicijos pažiba galima laikyti kompoziciją, sukurtą pagal Leonardo da Vinčio freską "Paskutinė vakarienė".
Mitus ir Antikos istorijas pristato Nefertitės, Platono ir Hipokrato figūros. Kūrybinę ekspozicijos dalį pristato dailininkų L. da Vinčio, Mikelandželo, Salvadoro Dali figūros.
Istorijos mėgėjams bus įdomu pamatyti, kaip atrodė JAV prezidentas Džonas Kenedis (John Kenedy) ir jo žmona Žaklina (Jacqueline), taip pat - garsioj aktorė Merlin Monro.
Parodoje pristatoma ir istorinė Teherano konferencija - prie derybų stalo sėdi Stalinas, JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas (Franklin Roosevelt) ir britų premjeras Vinstonas Čerčilis (Winston Churchill). Netoliese stovi Hitleris.
Lankytojus turėtų sudominti ir natūralaus dydžio Petro Pirmojo skulptūra.
Mažiesiems svečiams parengta kompozicija, kur jie gali išvysti pamėgtus herojus - Šreką ir Fioną, Asilą ir Mamutuką, Mažylį ir Karlsoną bei kitus.

Atgal