VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Parodos

02 09. Šiemet Kaunas jau pristatytas parodose Suomijoje, Olandijoje ir Ispanijoje

Pirmosiose šių metų tarptautinėse turizmo parodose užsienyje sausį-vasarį Kaunas pristatytas kaip jaukus ir svetingas miestas. Su juo susipažinti galėjo parodų lankytojai Helsinkyje (Suomija), Utrechte (Olandija) bei Madride (Ispanija).
Pristatant Kauno turizmo galimybes, akcentuota, jog antrasis pagal dydį Lietuvos miestas yra patrauklus atostogoms, trumpoms savaitgalio išvykoms ar konferencijų turizmui.
Helsinkyje vykusi didžiausia kelionių paroda Šiaurės Europoje "MATKA 2015" šiais metais pritraukė per 68 tūkst. lankytojų. "VAKANTIEBEURS 2015" paroda - viena didžiausių ir gausiausiai lankomų visuose Nyderlanduose. Organizatorių skaičiavimais, joje apsilankė daugiau nei 120 tūkst. lankytojų. Paroda "FITUR 2015" - viena didžiausių pasaulio parodų, kurią šiais metais aplankė apie 200 tūkst. lankytojų.
Kaip skelbia Kauno miesto savivaldybė, visose minėtose parodose pateikta išsami informacija apie Kauno turizmo išteklius bei plėtros naujienas ir paslaugas, išplatinti miestą reklamuojantys turistiniai leidiniai, žemėlapiai ir suvenyrai, susitikta su žurnalistais, rašančiais kelionių temomis, kelionių organizatoriais, atsakyta į šimtus užsieniečius dominusių klausimų.

Atgal