VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Parodos

09 23. Klaipėdos universiteto meno ir mokslo parodos atidarymas LMA Vrublevskių bibliotekoje

 

Rugpjūčio 23 d. 16 val. LMA Vrublevskių bibliotekoje atidaroma Klaipėdos universiteto meno ir mokslo parodos, skirta universiteto 25 metų sukakčiai paminėti. Renginį ves LMA Vrublevskių bibliotekos direktorius dr. Sigitas Narbutas, parodą pristatys Klaipėdos universiteto Mokslo ir meno prorektorė doc. dr. Rita Vaičekauskaitė.

Bibliotekos vestibiulio ekspozicijoje bus pristatoma daugiau nei 100 Klaipėdos universiteto mokslininkų leidinių. Leidiniai atspindi įvairių sričių KU mokslinius tyrimus, aktualius ne tik Vakarų Lietuvos regiono, bet ir šių dienų pasaulio kontekste.  Žymiausi autoriai – A. Kaukienė, G. Michelin, V. Safronovas, V. Žulkus, I. Lukšaitė, R. Žaromskis, V. Paulauskas, S. Olenin, D. Petrauskaitė, A. Juška, L. Kraniauskas, L. Šimanskienė, S. Vaitekūnas, R. Vaičekauskaitė. Parodoje pristatomas ne tik mokslinių leidinių archyvas, bet ir Klaipėdos krašto ir Mažosios Lietuvos kultūra.

Meno parodoje (15 kambaryje) bus eksponuojamas sukauptas KU Menų akademijos meno atlikėjų koncertų–pasirodymų afišos, Architektūros, dailės ir dizaino katedros dėstytojų ir studentų realizuoti ir akademiniai darbai (nuotraukos, brėžiniai, maketai).

Atgal