VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Parodos

01 12. Genocido aukų muziejus ir Tuskulėnų memorialinis kompleksas kviečia paminėti Laisvės gynimo 25-metį

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Genocido aukų muziejus ir Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti Lietuvos laisvės gynimo 25-mečiui skirtuose renginiuose.
Sausio 12-ąją, antradienį, ir sausio 13-ąją, trečiadienį, Genocido aukų muziejaus ir Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso ekspozicijose ir šiuo metu eksponuojamose parodose bus galima apsilankyti nemokamai.
Genocido aukų muziejaus Konferencijų salėje bus eksponuojama mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" piešinių paroda, Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse - projekto „Misija Sibiras'15" ekspedicijos paroda. Memorialinio komplekso lankytojai galės apsilankyti ir koplyčioje-kolumbariume, kurioje ilsisi sovietinio totalitarinio režimo aukų palaikai.
Sausio 12-13 dienomis Genocido aukų muziejuje ir Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse taip pat bus vedamos nemokamos teminės ekskursijos. 
Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse vyks ir daugiau Lietuvos laisvės gynimo 25-mečiui skirtų renginių.
Abi dienas bus rengiamos šeimos popietės „Laisvės gynėjų diena", bus rodomas dokumentinis filmas „Lietuviški kino dienoraščiai". Sausio 13 d. iš anksto užsiregistravę vyresnių klasių moksleiviai turės galimybę pamatyti naują dokumentinį filmą „Aš už tave pakalbėsiu". Nuo sausio 8 d. Lietuvos kino teatrų ekranuose pradėtas rodyti Italijos ir Lietuvos kinematografininkų filmas buvo kurtas bendradarbiaujant su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centru ir jo Genocido aukų muziejumi.

Atgal