VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Parodos

04 11. Žurnalistų namuose susitiko dvi mūzos

Regina Jakučiūnaitė

Penktadienio popietę žurnalistų namuose susitiko dvi mūzos: poezijos – Polymnija ir fotografijos, bevardė, su palmės šakele rankoje...

Autorės nuotraukose – popietės akimirkos

Polymniją atstovavo Poetas Vladas Braziūnas, o Bevardę – du jauni fotografai: Vaiva Lanskoronskytė ir Ignas Stanys,  pateikę žiūrovui savo meninės fotografijos darbus, fotonoveles apie mūsų kultūros veikėjus. Demonstruojamos fotografijos atliktos analogine technika, o fotonovelės pateikiamos pačių herojų lūpomis – įgarsintu pasakojimu. Mąstantys autoriai žvelgia gilyn, stengiasi apčiuopti kūrėjų santykį su pasauliu ir su savimi. Taupiomis raiškos priemonėmis prabyla fotomenininkas Remigijus Treigys, tapytojas, skulptorius, Nacionalinės premijos laureatas, profesorius Antanas Kmieliauskas, aktorius Regimantas Adomaitis, poetas Vladas Braziūnas.

Poetas Vladas Braziūnas

Fotografijose nėra tuščio pozavimo, autoriai sugebėjo sudominti žiūrovą ir vesti sudėtingais kūrėjų dvasios labirintais. Poetas Vladas Braziūnas, vienos iš novelių herojus, paskaitė vakaro svečiams  savo eilėraščių.

Jauni autoriai tvirtai ir užtikrintai eina pasirinktuoju keliu.

Atgal