VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

Sportas

11 17. Vilniaus universiteto sambo imtynininkai stipriausi tarp studentų

Eimantas Tukačiauskas

Lapkričio 7 d. Kauno technologijos universiteto sporto komplekse vyko tradicinis 2015 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų sambo čempionatas, kuriame dalyvavo 10-ties aukštųjų mokyklų sportininkai.

Vilniaus universiteto komanda

Šiame sporto renginyje kaip niekad anksčiau labai gerai startavo bei aukštų rezultatų pasiekė Vilniaus universiteto sportininkai. Iškovota net 17 įvairios prabos medalių: 4 aukso, 3 sidabro ir 10 bronzos. Komandinėje įskaitoje vyrų ir merginų grupėse Vilniaus universiteto sambo kovotojai iškovojo komandines pirmąsias vietas ir buvo apdovanoti dviem didžiosiomis taurėmis.

Vyrų grupėje antroji vieta atiteko Mykolo Romerio universitetui (MRU), trečioji - Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandai. Merginų grupėje Lietuvos sporto universitetas iškovojo antrąją vietą, o MRU komanda liko trečia.

Varžybų atidarymo ceremonija

Vyrų grupėje individualioje įskaitoje pagal skirtingas svorio kategorijas nugalėtojais ir prizininkais tapo:

+100 kg / Jonas Paukštis (TF) / III vieta

Rytis Kazakevičius (FF, svorio kateg. iki 90 kg), Gantas Cibas (EF, svorio kateg. iki 100 kg) ir Kliment Olechnovič (MIF dokt.) iškovojo 5-ąsias vietas ir prisidėjo prie komandinės taškų persvaros.

Merginų grupėje individualioje įskaitoje pagal atskiras svorio kategorijas nugalėtojomis ir prizininkėmis tapo :

-80 kg / Kotryna Miciukevičiūtė (MF) / III vieta

+80 kg / Eglė Kungytė (EF) / III vieta Justė Sadauskaitė (FilF absolventė, svorio kateg. iki 60 kg) pelnė 5-ąją vietą.

Varžybų akimirka. Nuotraukos Justės Sadauskaitės

Čempionato atidarymo ceremonijoje už ilgametį studentų sambo ir dziudo sporto puoselėjimą bei populiarinimą Lietuvos studentų sporto asociacijos bei Lietuvos sambo federacijos vadovybė VU docentą dr. Remigijų Naužemį apdovanojo padėkos ir garbės raštais bei kitomis vertingomis regalijomis.