VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

Sportas

08 01. Irkluotojas M. Griškonis olimpinėse žaidynėse kovos dėl 7-12 vietų

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių valčių varžybų pirmajame pusfinalio plaukime trečiadienį finišavo penktas ir penktadienį kovos B finale (7-12 vietos).

Dukart Europos čempionas 26-erių metų lietuvis 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 31,72 sek. ir pranoko dukart olimpinį čempioną 36-erių metų norvegą Olafą Tuftę (Olaf Tufte, 7 min. 35,31 sek.).

Kelialapius į pagrindinį finalą iškovojo 1-3 vietas pusfinalio plaukime užėmę irkluotojai - penkiskart pasaulio čempionas 33-ejų metų Naujosios Zelandijos atstovas Meihas Draisdeilas (Mahe Drysdale, 7.18,11), 36-erių metų švedas Lasis Karonenas (Lassi Karonen, 7.19,77) ir 35-erių metų vokietis Marcelis Hakeris (Marcel Hacker, 7.22,07).

2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse M. Griškonis buvo aštuntas.