VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Teatras

03 26. Pasitikime šventines Velykų nuotaikas Senamiesčio lėlių spektaklyje „Zuikio vestuvės“!

Marija Dumčiuvienė

Artėjant gražiausiai pavasario šventei Velykoms, Senamiesčio lėlių teatras kviečia vaikus ir jų tėvelius į premjerinį spektalį „Zuikio vestuvės“ kovo 30 d. 12 val. Spektaklis vyks naujoje erdvėje buvusiame basiųjų karmelitų vienuolyne adresu Aušros Vartų g. 12 (Domus Maria viešbutis). Pasitikite Velykas originaliai – jaukioje viduramžius menančioje salėje su žavingomis ir paslaptingomis teatro lėlėmis. Mažieji ne tik iš arti pamatys mylimiausią Velykų simbolį zuikį, bet galės kartu su juo nusifotografuoti.

Vaikai spektaklyje susitiks su klasikiniais pasakų personažais – Vilku, piršliu Lokiu ir kitais miško gyventojais, kurie už pilvų susiėmę stebės Zuikio pastangas pakinkyti Vilką ir nujoti pas neįprastą nuotaką pirštis. Nepaprastai juokingos Zuikio ir Vilko varžytynės patiks ir vaikams, ir suaugusiems. Ar matėte kada pakinkytą Vilką, ant kurio jotų velykinis Zuikis?

Senamiesčio lėlių aktoriai atiduoda visą širdį scenoje, tad žiūrovai lieka sužavėti vaidyba. Pažintis su velykiniu Zuikiu ir jo nuotykiais ilgai išliks vaikų atmintyje dar labiau pakeldama šventinę namų dvasią. Pasitikime Velykas Senamiesčio lėlių teatre visi kartu.

Atgal