VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

Parama, labdara

12 13. Kviečiame į Kalėdinę mugę beglobiams gyvūnams paremti

Visi gatvėse pastebime beglobius gyvūnus, dažniausiai juos matome dar sveikus, dažnai netgi gražius ir, atrodo, kokia čia bėda – per amžius gyvūnai gyveno lauke ir nieko jiems nenutiko. Tačiau dažniausiai nebematome jų, kai jie mirtinai sušąla žiemą, kai nuo vargano, pavojų kupino gyvenimo sunkiai suserga ir tyliai merdi, suradę kokį užkampį,  kai miršta ką tik gimę gatvėje ar dar blogiau – tiesiog išmesti į gatvę, į konteinerį ar į upę,  užkalami rūsiuose, nuodijami piktų žmonių, marinami badu ar net šaudomi, mušami neatsakingų šeimininkų, kai vaduojasi kančiose partrenkti automobilių ar užmėtyti akmenimis. Tai mūsų kasdienybė. Tokius gyvūnus randame kasdien ir lekiame jų gelbėti, gavę jautrių žmonių pranešimus.

2014 gruodžio 21 d., sekmadienį, visi, maži ir dideli, kviečiami į smagią Kalėdinę mugę beglobiams gyvūnams paremti. Mugėje dalyvaus Vilniaus ir kitų miestų beglobių gyvūnų globos organizacijos, kurios prekiaus įvairiausiais daiktais – rankdarbiais, knygomis, suvenyrais bei kitais daiktais. Taip pat galėsite išgirsti apie beglobių gyvūnų organizacijų veiklą.  Surinktos lėšos  bus skirtos beglobių gyvūnų gelbėjimui (gydymui, vaistams, pašarams ir globos priemonėms įsigyti). Taip pat galite atnešti ir dovanų mūsų globojamiems gyvūnams.  Jiems visada reikia maisto, paklotėlių, žaislų.

Dauguma mūsų ruošiamės Šv. Kalėdoms, skubame surasti dovanų savo artimiesiems, jaučiamės kiek pakylėti ir spinduliuojame gera nuotaika, pasidalinkime ja ir su likimo nuskriaustais gyvūnais. Tad visų laukiame Užupyje Kalėdinėje mugėje beglobiams gyvūnams paremti.

Vieta: Užupio meno inkubatorius, Užupio 2A, Vilnius

Laikas: 2014m, gruodžio 21d., 12.00-19.00

Iš Užupio respublikos konstitucijos:

Žmogus turi teisę mylėti ir globoti katę.

Žmogus turi teisę rūpintis šunimi iki vieno iš jų gyvenimo pabaigos.

Šuo turi teisę būti šunimi.

Katė neprivalo mylėti savo šeimininko, bet sunkią minutę privalo jam padėti.

https://www.youtube.com/watch?v=QyBj0LydSFI&feature=youtu.be

Daugiau informacijos tel. 864534504 arba [email protected]

Atgal