VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Parama, labdara

04 02. TRADICIJA, VIENIJANTI ŽMONES – „DAROM 2012” STARTUOJA... !

Šių metų balandžio 21-ąją (šeštadienį), mes ir vėl kviečiame visus aktyvius, draugiškus, ir atsakingus žmones tapti savanoriais ir prisijungti tvarkant mūsų miestus bei apylinkes !

Anot akcijos organizatorių, galime didžiuotis, kad Lietuva buvo viena iš pirmųjų šalių, prieš penkerius metus palaikiusių akciją „Darom“, ir viena iš keleto, pavyzdingai ją kasmet rengiančių. Labai smagu, kad kiekvienais metais į mūsų kvietimą vienytis šalies švarinimui atsiliepia vis daugiau tautiečių. Tai įrodo, kad Lietuvoje žmonių sąmoningumas ir atsakomybė po truputėlį auga. Žmonės pamažu pradeda suvokti, kad esame atsakingi ne tik už tvarką savo kieme, bet ir visoje šalyje.

Šiais metais rengiama „Darom“ akcija bus jubiliejinė, 5-oji! „Darom 2012“ jau žengė žingsnį ir tarptautinio projekto link. Europarlamentas patvirtino „Darom Global 2012“ deklaraciją, todėl projektas jau vyksta ne tik Baltijos šalyse, bet daugiau kaip pusėje pasaulio valstybių. Planuojama, kad šiemet akcijoje „Darom“ visame pasaulyje dalyvaus daugiau nei 300000 000 dalyvių.

Kaip ir kiekvienais metais, akcija „Darom“ vyks visoje šalyje. Anot organizatorių, šiemet vėl raginsime burtis ne tik numatytuose švarinimosi taškuose mieste, bet ir už gyvenviečių ribų esančiose apleistose teritorijose: vandens telkinių pakrantėse, pakelėse, pamiškėse ir kt. vietose. Tikimės, kad šiais metais į akciją susirinks daugiau nei 150 tūkst. aktyvių Lietuvos piliečių. Visoje Lietuvoje bus tvarkoma daugiau nei 5000 vietų, kuriose atliekos bus ne tik renkamos, bet ir rūšiuojamos bei perduodamos antrinių žaliavų surinkėjams ir perdirbėjams. Visų tvarkomų taškų Lietuvoje sąrašą akcijos organizatoriai paskelbs jau kitą savaitę, balandžio mėnesio pradžioje. O, visus, neabejingus gamtai ir norinčius prisidėti prie šios gražios idėjos įgyvendinimo, kviečiame apsilankyti internetiniame puslapyje www.mesdarom.lt.

Pasisemkime gerų emocijų ir būkime pavyzdžiu pasauliui, į kurį norėtų lygiuotis kiti!

Atgal