VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D..

POLITIKA

2022.10.22.Ministrė Pirmininkė pasveikino Giorgią Meloni, tapusią naująja Italijos Ministre Pirmininke

 

Premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino šeštadienį prisiekusią naująją Italijos Ministrę Pirmininkę Giorgią Meloni, palinkėdama sklandaus ir sėkmingo darbo šiose pareigose.

 

„Lietuvos Vyriausybė yra pasirengusi bendradarbiauti stiprinant artimą ir nuoširdžią partnerystę tarp mūsų valstybių. Viliuosi, kad Lietuva ir Italija, taip pat kaip ir kitos ES valstybės narės, ir toliau sutelktai palaikysime Ukrainą, ginančią savo ir kitų Europos šalių laisvę. Kartu tikiu, kad išsaugodami solidarumą ir principinę, laisvės ir demokratijos vertybėmis paremtą laikyseną, įveiksime karo siaubą, kurio liudininkais šiandien esame. Mūsų nuosekli pozicija stiprinant sankcijas Rusijai ir Baltarusijai yra svarbi, jog parodytume, kad Europa nenusileis agresoriaus šantažui ir mes ginsime mūsų vertybes“, – sakoma Lietuvos premjerės sveikinime.

 

Premjerė I. Šimonytė šia proga taip pat padėkojo Italijai už indėlį NATO oro policijos misijoje ir NATO priešakinių pajėgų kovinėje grupėje Baltijos šalyse, taip prisidedant prie regiono ir aljanso saugumo.

 

Ministrė Pirmininkė palinkėjo naujajai Italijos Vyriausybės vadovei sėkmės dirbant vardan Italijos žmonių gerovės ir šalies klestėjimo.

 

Atgal