VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Rinkimai

02 28. Pasirašykite už kandidatą į LR Prezidentus Naglį Puteikį

Kandidatuoju į Prezidentus, nes atėjo laikas piliečiams susitelkti ir susigrąžinti demokratinę valstybę.

Kandidatuoju, nes noriu gyventi tokioje Lietuvoje, apie kokią mes visi svajojome 1990 metais, atkurdami savo valstybę.

Jaučiu pareigą priešintis pastaraisiais metais Lietuvoje įsigalėjusiai ,,valdomai demokratijai", nes sąrašinėse partijose susiliejo senoji ir naujoji nomenklatūra, sukūrusi telefonu bei korupciniais ryšiais valdomą valdžios ir verslo vertikalę.

Vis labiau paminama LR Konstitucija, už tai Prezidentė net apdovanoja Konstitucinio Teismo teisėjus, kurie didina atlyginimus nomenklatūrai, varžo suverenias tautos ir piliečių teises, o Prezidentės skiriami teisėsaugos vadovai, užuot gynę teisingumą, dangsto korupciją, trukdo rengti referendumus, o sąžiningi pareigūnai, pvz. FNTT vadovai V.Gailius ir V.Giržadas yra apšmeižiami, išmetami iš darbo, net laimėję teismus, toliau niekinami, jų neatsiprašoma.

Europos Sąjungos ir biudžeto lėšos naudojamos „grupės draugų" naudai, pseudoįvaizdžio kūrimui ir problemų pudravimui, o ne jų sprendimui. Todėl nusikaltėliai degina bagažinėse moksleivę, kuri dėl išvogtos 112 numerio sistemos negali prisišaukti pagalbos, nuo preparatų perdozavimo miršta kūdikis, tuo tarpu nei vienas valstybės vadovas ar pareigūnas žuvusių artimųjų neaplanko, neatsiprašo, nesiekia nubausti šių nusikaltimų tikrųjų kaltininkų.

Valstybės valdymą turi atgauti tauta: būtina sugrąžinti 1994 metais panaikintas apylinkių (seniūnijų) tarybas, įvesti tiesiogiai renkamus seniūnus ir merus, o Seimą reikia formuoti tik iš vienmandatėse apygardose išrinktų Tautos atstovų. Tik tada sąrašinėse partijose atsiras bendruomenių lyderiai, viešo intereso gynėjai, kurie nomenklatūrines partijas pavers bendrąjį gėrį ginančių tautos atstovų institucijomis.

Kovosiu už suverenias Tautos teises ir teisingumą: atėjo laikas piliečiams susitelkti ir susigrąžinti demokratinę valstybę, kurioje visi būtų lygūs prieš įstatymus, o mūsų gerovės nesisavintų grupuotės ir monopolijos.

Norintys pasirašyti elektroniškai gali padaryti čia:

https://www.epaslaugos.lt/portal/login.zul

Norintys talkinti rinkiminėje kampanijoje – rinkti parašus, lėšas ir kt. rašykite el.paštu: daiva.rupuleviciute@gmail.com, puteikis@gmail.com.

Skambinkite štabo koordinatorei Daivai Rupulevičiūtei 860335190 arba Nagliui Puteikiui 865276250, sekite informaciją mano tinklalapyje www.puteikis.lt

Būčiau dėkingas, jei paremtumėt mano rinkimų kampaniją pervesdami 40 Lt sumą į mano rinkimų sąskaitą (galima paremti ir didesne suma, tačiau reikia prieš tai deklaruoti pajamas):

Naglis Puteikis

LT737300010138332964 ,,Swedbank", AB

SWIFT kodas HABALT22, banko kodas 73000

Paskirtis: „auka rinkimų kampanijai“

Naglis Puteikis                                         

Atgal