VALSTYBĖS LAIKRAŠTIS. ĮSTEIGĖ DR. J.BASANAVIČIUS 1917 M. VASARIO 28 D.

Visuomenė

2023.01.24. Aukščiausios kokybės arabiški kvepalai

Dėl stiprios kvepalų kultūros arabų tradicijos vaidino svarbų vaidmenį kuriant Europos parfumeriją. Prieskoniai, dervos, egzotiški medžiai, žolelės ar net gyvuliniai eteriniai aliejai, pavyzdžiui, ambra ar muskusas, yra viena iš žaliavų, kurias tradiciškai naudoja arabų parfumerijoje sukurti kerinčius kvapus. Be to, gėlės ir augalai, tokie kaip rožės, jazminai ar apelsinų žiedai, yra ir buvo dažniausiai įtraukiami į arabiškus kvepalus.

Pagrindinis arabiškų kvepalų bruožas – jausmingumas, egzotika ir intensyvus kvapas. Geriausi arabiški kvepalai dažniausiai yra intensyvesni ir stipresni dėl kultūros ir karščio. Šiuo metu Vidurio Rytų rinkos tendencijos apima keletą naujų ingredientų, tokių kaip medus, šokoladas ar vanilė. Tačiau ir Europa dabar siekia arabiškų kvepalų, nes jie yra kokybės, intensyvumo ir jausmingumo simbolis.

Kaip naudoti arabiškus kvepalus?

  • Mažiau yra daugiau: kaip ir bet kokius kitus kvepalus, kuriuos naudojate kasdien, jums labai svarbu pritaikyti reikiamą kiekį arabiškų kvapų. Jei užtepsite didesnį kiekį, kvapas bus šiek tiek stipresnis ir gali slėpti jūsų asmenybę. Be to, tai gali būti šiek tiek nepatogu tiek jums patiems, tiek ir aplinkiniams žmonėms. Jei nešiojate arabiškus kvepalus biure, būtinai purškite tik vienu purškimu, o vakarui mieste pakanka dviejų purškimų.
  • Rinkitės pagal sezoną: Nors atrodo, kad visi arabiški kvapai yra panašūs vienas į kitą, jie visi turi tam tikrų skirtumų. Ši variacija priklauso nuo kintančių kvapų tendencijų ir sezono. Jei norite nuostabiai kvepėti kiekvieną sezoną su šiais klasikiniais kvapais, turite įsigyti tokį, kuris atitiktų sezono poreikius. Vasaros sezonui rinkitės švelnias natas su gėlių akordais, rudens sezonu galite išbandyti aromatines gaivinančias žoleles, žiemos sezonui išbandykite medienos ir prieskonių mišinius. Populiariausi prekių ženklai visame pasaulyje dabar siūlo platų šios kategorijos kvapų asortimentą.
  • Geriausi prekių ženklai geriausiems kvapams: kai kurių rūšių kvepalais gali mėgautis tik tada, kai jie perkami iš gerų prekių ženklų. Arabiški arba rytietiški kvepalai yra viena iš tokių rūšių, kuriais pilnai pasimėgauti galėsite tik tada, kai jie gaminami iš aukštos kokybės ingredientų. Rinkitės firminius arabiškus arba rytietiškus kvepalų prekės ženklus, kurių kvepalai pažymeti Eau de parfum ir Eau de toilette - kad kvapas būtų ilgalaikis.

Aliejiniai kvepalai

Jau žinote, kodėl arabiški kvapai tokie populiarūs ne tik rytų pasaulyje, bet ir greitu žingsniu žengia į Europą ir vakarų pasaulį. Kiti kvepalai - arabiški aliejiniai kvepalai lygiai taip pat greitai prigijo ir mūsų vietovėse. Dėl didelio koncentrato ir mažos pakuotės, šiuos kvepalus ypatingai pamėgo moterys, nes suprato, jog nebereikės su savimi nešiotis didelės pakuotės kvepalų, o šie maži buteliukai yra ypatingai patogūs kasdieniam naudojimui.

Nišiniai kvepalai

Arabiški nišiniai kvepalai kaip kad teigia pats pavadinimas, aprėpia tik tam tikrą nišą. Jie yra išskirtiniai, unikalūs ir tikrai patinka ne visiems. Nišiniai kvepalai dažniausiai sudaromi iš pavienių aromatų ir jie nėra gaminami iš daug skirtingų aromatų, todėl nišinius kvepalus dažnai renkasi tie, kurie iš tiesų žino, kaip jie nori kvepėti. Nišiniai kvepalai dažnai yra brangesni nei įprasti, nes jų gamybai naudojamos kuo natūralesnės medžiagos, o pirkėjų yra gerokai mažiau.

 

Jei norite įsigyti arabiškų kvepalų, nišinių kvepalų, kvepalų analogų - apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje https://www.parfumarabia.lt/. Užtikriname, kad pas mus tik aukščiausios kokybės arabiški kvepalai internetu!
 

Atgal